RAJD NORDIC WALKING

        Dnia 29.06.2013 roku w ramach projektu ,,Razem łatwiej pokonamy trudności" odbył się V Rajd Nordic Walking z Festynem Rodzinnym w Łebie. Grupa osób biorących udział w rajdzie zarejestrowała się w punkcie rejestracji na boisku w Sarbsku. Uczestnicy otrzymali kupony z mapką trasy. Po rozgrzewce, którą przeprowadziła Pani Elżbieta Pietruszewska ze Zdrowotelu w Łebie, piechurzy wyruszyli w stronę Nowęcina, minęli Zamek Wejherów, dalej skierowali się w stronę kościoła Św. Jakuba Apostoła w Łebie. Trasa zakończyła się na Skwerze Rybaka w Łebie otwarciem festynu. Z kuponów, które wędrowcy oddawali po przejściu trasy wylosowano liczne nagrody. Puchar otrzymała również najmłodsza uczestniczka rajdu: 7 -letnia Ola, wszyscy piechurzy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Na uczestników festynu czekały liczne atrakcje, a na scenie wystąpiły m.in.: Orkiestra Dęta OSP w Krajence, finaliści Talentiady z Łeby, zespoły Vivo i Little Talks, kabaret Afera, gwiazdą wieczoru był zespół Redlin.

Najmłodsi mogli wziąć udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami w ,,Morskiej Przygodzie”.

Podczas festynu mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności beneficjenci projektu szkolący się w kierunku animacji czasu wolnego. Animatorzy w przebraniach czarowników i czarownic zabawiali najmłodszych, malowali twarze.

Uczestnicy festynu oprócz licznych atrakcji mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku, gorącej grochówki i pieczonych kiełbasek. M.G.

(c) 2011-2021 Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
Licznik odwiedzin: 256 320/44/30/2